Dobytí severního pólu - víkendová akce pro děti

Vážení rodiče,

rádi bychom touto cestou pozvali vaše děti na víkendovou akci nazvanou "Dobytí severního pólu", která se uskuteční o víkendu 22. - 24. února ve Valašském Meziříčí.

S přihlášenými zájemci se sejdeme v pátek večer ve Valašském Meziříčí (místo a čas budou upřesněny 2-3 týdny před začátkem akce) a rozloučíme se v neděli po obědě tamtéž.

Společně s vedoucími mohou děti na víkendovku odjet z Brna, Olomouce nebo Uherského Hradiště - v případě zájmu prosím zaškrtněte svou preferenci v níže uvedeném přihlašovacím dotazníku, my se vám pak obratem ozveme jestli je doprovod možný (z různých měst pojede různý počet vedoucích, takže jsme schopni zajistit tímto způsobem doprovod jen určitému počtu dětí).

Ubytování bude zajištěno ve středisku volného času Domeček - vlastní karimatka a spacák nutností.
Stravování bude zajištěno formou společných snídaní, večeří a svačin. Na sobotní a nedělní oběd půjdeme s dětmi do restaurace (platí si každý sám).
Cena 700 Kč zahrnuje ubytování, místní dopravu, vstupy v rámci programu a stravu (s výjimkou oběda).
V rámci programu se děti mohou těšit na spoustu her, jejichž prostřednictvím se dostanou třeba až na severní pól. Vše bude záležet na jejich důvtipu a odhodlání. Zn: do baťůžku nezapomeňte přibalit trochu kuráže :-).

Kontaktní osoba Martin Sukaný (pro většinu dětí Suky), e-mail: martin.sukany@zivotjinak.cz, tel: +420 776 275 713 (prosím volejte po 16:30).

Přihlášku naleznete zde.
O její vyplnění prosíme nejpozději do 1. února.

Víkendovka je určena pro děti nevidomé a děti s těžkým postižením zraku. Kapacita je omezena na max 15 dětí a uskuteční se při minimálním počtu 10 dětí.

V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kdykoli kontaktovat.

Na společně strávený čas se těší
Eliška, Jana, Klárka, Jitka, Suky, Terka a Vojta