Tábor z pohledu účastníka - Anička

Už před začátkem tábora se stala úžasná věc. Dostala jsem OPRAVDOVÝ DOPIS Z BRADAVIC, ve kterém bylo napsáno, co máme mít s sebou.
Jeden z nejlepších zážitků na táboře byla návštěva kouzelnické Gringottovic banky (zábavního parku v Oslavanech). Plazili jsme se tam pod lany, chodili po houpající se lávce v úplné tmě, házeli po sobě kuličkami v bazénku atd.
Líbilo se mi, když jsme spali venku. Bylo to mnohem příjemnější, než spaní v chatkách. Taky byl úžasný pochod na loučku. Byl to celodenní výlet. Noční hra byla úplně úžasná. Dostali jsme neviditelné pláště a v noci jsme pašovali Hagridova draka Norberta. Bohužel nás chytil školník Filch se svou kočkou a příští noc jsme měli školní trest. Měli jsme hledat jednorožčí žíně. Potkali jsme tam Kentaury, kteří nás odvedli zpátky do našich chatek.
Byli jsme rozděleni do tří kolejí: Bystrovíz, Lunovýr a Ostrospár. Nejadrelinovější hra byla získání kamene mudrců a poražení pána zla.
Abych to celé shrnula - TENHLE TÁBOR BYL MEGA SUPER. Každý den měl někdo budíček. Zpívala se táborová hymna a večer jsme měli večerku. Poslední táborák byl plný zpěvu, hraní na tahací harmoniku (Ondra je úžasnej muzikant) a špekáčků. Byli jsme vzhůru až do půlnoci.
Domů jsem si s sebou přivezla hymnu, večerku, knihu Bajky Barda Beedleho, lahvičky na lektvar, bylinky, hůlku, koště, neviditelný plášť a MANDRAGORU (ale nevím, jestli je to doopravdy Mandragora, asi ano).

Na závěr bych chtěla říct, že to bylo vážně úžasné. Už se těším na příští tábor. Jsem zvědavá, jaké bude téma.

Tak čau!

Anička

-----------------------------------------

Na tomhle skvělým táboře křížovky jsme luštili,
čarovat se učili,
navzájem se poznávali
a společně dováděli. Snad zas někdy příště navštívíme famfrpálové hřiště.
V Gringottovic bance zablbli,
společně si pohráli.

Ref : jedna, dva, tři, čtyři, pět,
kéž bychom se mohli v čase vrátit zpět.
Ještě jednou si to celé dát,
ty skvělé zážitky si zopakovat.
Jóó, ty skvělé zážitky si zopakovat.