Čarodky na Slovácku

Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom vás, resp. vaše děti pozvali na prodlouženou víkendovou akci nazvanou „Čarodky na Slovácku“, která se uskuteční pod hlavičkou spolku Život trochu jinak v termínu 27. 4. - 1. 5. 2018 v Uherském Hradišti a okolí.

S přihlášenými zájemci se sejdeme v pátek večer v Uherském Hradišti (místo i čas budou upřesněny) a rozloučíme se v úterý po obědě. Společně s vedoucími mohou děti na víkendovku odjet též z Prahy nebo z Brna. Zvolené místo nástupu zaškrtněte v elektronické přihlášce u otázky „Kde se dítě na víkendovku připojí“.

Ubytování: Diakonie Uherské Hradiště - středisko Cesta, spí se na karimatce ve spacáku (karimatky budou k dispozici, spacák je třeba mít vlastní)

Strava: zajištěny budou společné snídaně, večeře a svačiny, na oběd zajdeme do restaurace (platí si každý sám)

Cena: 1 100 Kč zahrnuje ubytování, dopravu a vstupy v rámci programu a stravu (s výjimkou oběda). V ceně není zahrnuta doprava z Prahy do místa konání a zpět. V případě, kdy dítě pojede z Prahy, cena bude navýšena o 100 Kč.

Kontaktní osoba: Petra Benedíková, e-mail: petra.benedikova@zivotjinak.cz

Program

Věděli jste, že jedinou kovovou ZOO v Evropě máme právě na Slovácku? A jelikož zdejší jedinečně propracovaná zvířata v životní velikosti nikam neutečou ani nehrozí, že by nás kousla či kopla, budeme si je moct pořádně prohlédnout. Během speciální prohlídky, připravené jen pro nás, se dozvíme více o životě na hradě Buchlově. V expozici Živá voda v Modré se pak seznámíme se životem ve vodě i kolem vody, s vodními živočichy i rostlinami řeky Moravy, přilehlých potoků i tůní. Relaxovat ve vířivkách či naopak řádit na tobogánu můžeme v uherskohradišťském aquaparku a jak již název této akce napovídá, čeká na nás i setkání se zdejšími čarodějnicemi.

Víkendovka je určena pro děti nevidomé a děti s těžkým postižením zraku. Kapacita je omezena na 10 dětí, proto s přihlášením dlouho neváhejte.

Zájemce prosíme, aby vyplnili přihlášku zde  nejpozději do neděle 25. 3. 2018.

Na společně strávený čas v Uherském Hradišti už se moc těšíme

Za vedoucí zdraví Petra Benedíková a Katka Matulíková

Kategorie: