Možná přijde i Mikuláš

Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom vás, resp. vaše děti pozvali na víkendovou akci nazvanou „Možná přijde i Mikuláš“, která se uskuteční pod hlavičkou spolku Život trochu jinak v termínu 1. - 3. 12. 2017 v Brně.

S přihlášenými zájemci se sejdeme v pátek večer v Brně (místo i čas budou upřesněny) a rozloučíme se v neděli po obědě. Společně s vedoucími mohou děti na víkendovku odjet též z Prahy nebo z Ostravy. Zvolené místo nástupu zaškrtněte v elektronické přihlášce u otázky „Kde se dítě na víkendovku připojí“.

Ubytování: SVČ Lužánky – pracoviště LEGATO, spí se na karimatce ve vlastním spacáku

Strava: zajištěna bude společná snídaně, večeře a svačiny, na oběd zajdeme do restaurace

Cena: 550 Kč zahrnuje ubytování, vstupy v rámci programu a stravu (s výjimkou oběda). V ceně není zahrnuta doprava do Brna a zpět. V případě, kdy dítě pojede z Prahy nebo z Ostravy, cena bude navýšena o 100 Kč.

Kontaktní osoba: Petra Benedíková, e-mail: petra.benedikova@zivotjinak.cz

Program

Objevovat, žasnout, ale především bavit se budeme v zábavním vědeckém parku VIDA!, kde na nás čeká celá řada interaktivních exponátů. Relaxovat ve vířivkách či naopak řádit na tobogánu můžeme v kohoutovickém aquaparku a jelikož bude před Mikulášem, třeba se dočkáme i menšího překvapení…

Víkendovka je určena pro děti nevidomé a děti s těžkým postižením zraku. Kapacita je omezena na 10 dětí, proto s přihlášením dlouho neváhejte.

Zájemce prosíme, aby vyplnili přihlášku zde nejpozději do neděle 19. 11. 2017.

Na společně strávený čas v Brně se těší

Petra Benedíková a Martin Sukaný

Facebook