Jarmark neziskovek Brno (2017)

Čtyři hodiny prezentování činnosti spolku, přes pět desítek rozdaných letáků, pozvánky na tři budoucí akce a nejméně sedmdesát návštěvníků u našeho stánku. To byl v číslech pro ŽTJ letoší ročník Jarmarku neziskovek v Brně. Tato akce proběhla v pondělí 3. dubna 2017 v rámci multižánrového festivalu Jeden svět.

U našeho stanoviště byly k vidění fotografie z akcí, zájemcům jsme k nahlédnutí poskytli i další propagační materiály. Návštěvníci se mohli dozvědět nejen praktické informace o ŽTJ, ale také konkrétní příklady akcí, jak vnímáme integraci, anebo mohli získat pár informací o metodách zážitkové pedagogiky. Letos jsme zapojili Týnku, která svými postřehy, co by účastníka různorodých akcí, obohatila výklad o nový rozměr. Popovídali jsme si s různými lidmi – od studentů přes pracovníky v jiných neziskových organizacích až po občany v penzi.

Velmi nás těší, že jsme se mohli na Jarmarku neziskovek prezentovat vedle organizací se zvučnými jmény jako Greenpeace, ADRA nebo Liga lidských práv. Naše hlasivky dostaly řádně zabrat, ale stálo to za námahu. 

Těšíme se zase za rok!

Kategorie: