Mikulášská

Opět se volilo a tančilo trochu jinak

Brno – finále letošních voleb do Výboru zapsaného spolku Život torochu jinak provázela dosud nejvyšší volební účast. Volit na valnou hromadu přišlo 100 procent členů. Letos poprvé si mohli lidé kolem ŽTJ vybrat úroveň participace na životě této organizace – člen nebo příznivec. Ve volbách hlasovalo  všech čtrnáct členů.

Ve Středisku volného času Lyska v Brně se v sobotu 3. prosince 2016 uskutečnila Valná hromada Života trochu jinak, z.s. Ještě než proběhlo samotné hlasování o fukncích předseda, místopředseda, garant integrace a hospodář, přítomní se mohli dozvědět o událostech za uplynulý rok. Garanti jednotlivých akcí v krátkosti shrnuli průběh a hodnocení, poté stávající výbor připomenul aktivity, které jsou jedílnou součástí spolku. Přešlo se k samotným volbám.

Členové odhlasovali následující složení výboru: 

  • předseda: Miroslav Křenek, místopředseda: Martin Sukaný
  • garant integrace: Vojtěch Polášek
  • hospodář: Martin Sukaný

Všem zvoleným gratulujeme a věříme, že svou funkci zastanou se ctí.

Tradiční zábava

Vše vypuklo v 5 hodin večer, kdy se sešli vyšňoření účastníci Tradiční mikulášské zábavy v hojném počtu. Akce se konala jako předcházející Valná hromada ve Středisku volného času Lyska, takže nebylo třeba nikam přecházet. Po celou dobu, co se všichni rozehřívali různými druhy tanců (ať už společenským valčíkem nebo tancem jednotlivců ve stylu „medvěd“), bylo nachystáno drobné občerstvení. Kdo si ale počkal, dočkal se výborné večeře – kuřecího řízku s bramborovým salátem. Zájemci si mohli u organizátora Vojty v průběhu večera koupit lístky do tomboly. Ta se losovala hned po večeři. Ceny byly velmi luxusní. Šťastlivci si domů odnesli výlet do Tater, dovolenou u moře, romantickou večeři pro dva nebo Poldovi omalovánky . Večer byl obohacen také o netradiční vystoupení v podání Romana, který nám ukázal některé žonglérské kousky, na které nám nezbylo nic jiného, než se dívat s otevřenou pusou. Pokročilý večer se nesl v duchu společenského tance, povídání, zkoušení si žonglérského náčiní a hraní deskových her. Akce se povedla, přestože nekončila až v brzkých ranních hodinách. 

Uplynulý víkend byl krátký, zato intenzivnější. Všem díky za účast. Těšíme se, co nového nám nastávající rok 2017 přinese.

Fotogalerie

Kategorie: