Chybová zpráva

  • Notice: Undefined offset: 0 ve funkci user_node_load() (řádek: 3682 v souboru /var/www/zivotjinak.cz/web/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3682 v souboru /var/www/zivotjinak.cz/web/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 0 ve funkci user_node_load() (řádek: 3683 v souboru /var/www/zivotjinak.cz/web/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3683 v souboru /var/www/zivotjinak.cz/web/modules/user/user.module).
  • Notice: Undefined offset: 0 ve funkci user_node_load() (řádek: 3684 v souboru /var/www/zivotjinak.cz/web/modules/user/user.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci user_node_load() (řádek: 3684 v souboru /var/www/zivotjinak.cz/web/modules/user/user.module).

Jarmark neziskovek při FF Jeden svět, Brno 2015

Co děláte? Akce pro dospělé, zajímavé. To byly nejčastější věty, které zazněly v pondělí 23. března 2015 u stánku ŽIVOTA TROCHU JINAK. Náš spolek se již tradičně zúčastnil Jarmarku neziskovek, který probíhá v rámci festivalu Jeden svět.

U našeho stanoviště, kde byly vystaveny různé fotografie z akcí, kde se promítalo propagační video a byly k nahlédnutí další propagační materiály, se vystřídalo několik desítek zájemců a zvědavců. Návštěvníci se mohli nejen dozvědět informace o ŽTJ, ale také si mohli vyzkoušet praktické dovednosti. Vojta vedl oblíbený tyflokoutek, kde trpělivě vysvětloval nově příchozím princip psaní na Pichtově psacím stroji, měření bankovek a pro zajímavost byla k ohmatání i haptická mapa města Brna.

Zájemce jsme informovali o cílech a práci našeho spolku, o budoucích akcích, o principech zážitkové pedagogiky atd. Mohli jsme si popovídat s lidmi nejrůznějšího věku i profesí, od studentů, přes pracovníky v jiných neziskových organizacích až po lidi v penzi. Velmi nás těší, že jsme se prezentovali na Jarmarku vedle Amnesty International, Greenpeace a dalších obrovských organizací. Letošní návštěvnost byla oproti loňsku slabší, ale hlasivky Vrbky, Sukyho, Vojty, Hanky a Katky dostaly zabrat stejně :-).

Těšíme se zase na příští rok!

Kategorie: